Seç Kurye gönderilerimi adresten alabilir mi?

Evet. Seç Kurye gönderilerinize “Kapıdan Kapıya” sistemiyle hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerimizi arayarak çağrı verebilir veya periyodik günlerde gönderilerinizin alınmasını sağlayabilirsiniz.

Seç Kurye paketleme ve ambalajlama hizmeti veriyor mu?

Evet. Seç Kurye şehiriçi, yurtiçi Ayrıca talep edildiği takdirde gönderimini yapmasa da Seç Kurye müşterilerine zarflama, paketleme, poşetleme, harmanlama gibi hizmetler de vermektedir.

Gönderilerim için teslim detay raporu alabilir miyim?

Evet. Seç Kurye yurtiçi kargo ve imzalı toplu dağıtım hizmetleri sonunda müşterilerine teslim detay raporu vermektedir. Bu rapor alıcı kişinin ad, soyad,telefon ve teslim aldığı tarihi içermektedir.

Alıcı adreste bulunmazsa gönderim nasıl yapılır?

Alıcısı Adreste Bulunmayan Gönderiler için kurye tarafından adrese haber formu bırakılır ve bilgisi verilen gönderiyle ilgili alıcının Seç Kurye ile iletişime geçmesi sağlanır.
Teslimat için ofisi arayan alıcıdan yeni bir adrese teslimatı sağlanır ya da ofis adresi verilerek alıcının bizzat Seç Kurye ofisine gelerek gönderisini teslim alması sağlanır. Bu durum müşteriyle Seç Kurye arasında yapılan anlaşmaya bağlıdır.