Misyon & Vizyon

Üreten, işleten ve yöneten şirketler ile satın alan, değerlendiren ve kullanan tüketiciler arasında kurulması gereken, GÜVENİLİR, SAĞLAM ve KALICI beraberliği tesis etmektir.

Bu amaç doğrultusunda; dağıtım ve nakliye sorumluluğunu aldığımız her gönderiyi, üretenin hassasiyet ve ciddiyetinde alıcısına doğru zamanda ulaştırmak başta gelen prensibimizdir.

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında müşterilerimiz için hız ve güvenilirlik para demektir. Günümüz ekonomik şartlarında, müşterilerimizin dağıtım ağımıza girene kadar yaptıkları masrafların farkında olarak kendimizi şirketlerinin bir çalışanı olarak görmekte; bize emanet edilen misyonu kendi işimiz olarak sahiplenmekteyiz.

Seç Kurye’nin iş anlayışının başında müşterisine karşı dürüstlük gelmektedir. Dağıtım sektörüne ait, müşterimizin bilemeyeceği olası sorunları (dağıtım istenen yerin hedef kitleye hitap etmemesi, bölgede dağıtım güvenliği olmaması, alıcı’ya ait olası sorunlar v.b) daha dağıtıma başlamadan müşterisine söyleyen, bu vesile ile müşterisini sektöre karşı doğru yönlendiren tek firmadır. Önceliğimiz kendi ticari kar’ımız değil müşterimize sağlayacağımız faydadır.